خانه / آخرین مقالات سبک زندگی / آموزش ساخت کاردستی سبزه عید

آموزش ساخت کاردستی سبزه عید

نوشته آموزش ساخت کاردستی سبزه عید اولین بار در کاویاب پدیدار شد.

درست کردن کاردستی عید نوروز همراه کودکان جذابیت و شور و حال خاصی دارد. در روزهای پایانی سال با تعطیلی مدارس بهتر است بجای اینکه بگذاریم بچه‌ها وقتشان را پای تلویزیون و تبلت بگذرانند، سرگرمی‌های خاص نوروزی برای آنها در نظر بگیریم. درست کردن کاردستی نوروزی یک روش سرگرم کننده است. ایده‌های زیادی از درست کردن کاردستی سمبلهای هفت سین داریم.کاردستی سبزه عید یک کاردستی خلاقانه و ساده هست که امروز برای شما دوستان عزیز داریم. خیلی ساده با تعدادی خلال دندان، خمیر بازی و یک ظرف لبه‌دار کاردستی سبزه عید را درست کنید.

سبزه عید

توضیحات کاردستی سبزه عید

ابتدا با یک قلمو و رنگ سبز خلال دندانها را رنگ کنید. مطمئن باشید که این مرحله آنقدر لذت بخش است که شما حتما کودکان را همراهی می‌کنید با رنگ بازی و کثیف کاری لحظات شادی دارید.(همه جای خلال دندان رنگ شود و جای خالی نداشته باشد) بعد از اینکه خلال دندانها خشک شدند، یک ظرف لبه دار بردارید و سطح آنرا با یک لایه تقریبا کلفت خمیر بازی بپوشانید. خلال دندان‌ها را مرتب کنار هم داخل خمیر بازی با فاصله منظم فرو کنید و تمام کاردستی سبزه عید شما آماده است.

سبزه عید

در کنار سبزه عید که معمولا با گندم، یونجه، ماش، عدس، تخم شاهی، سیاهدانه و یا هسته پرتقال درست می‌شود کاردستی سبزه عید با خلال دندان همراه کودکتان درست کنید و سر سفره قرار دهید تا زینت بخش سفره هفت سین شما باشد و کودک‌تان از اینکه در تدارک هفت سین نقش داشته احساس غرور می‌کند.

منبع: شید شاد

نوشته آموزش ساخت کاردستی سبزه عید اولین بار در کاویاب پدیدار شد.


لینک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

تیپ زنانه شیک با شلوار و اکسسوری + رازهای شیک پوشی و خوش لباسی

تیپ زنانه شیک با شلوار و اکسسوری + رازهای شیک پوشی و خوش لباسی تیپ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *